Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bölümünü kullanmanız, ürün satın almanız ve/veya sipariş etmeniz aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Aşağıdaki koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın.

Aşağıda belirtilen kullanım koşulları, bu internet sitesinde yer alan diğer koşul ve sözleşme metinlerinden ayrı düşünülemez. Bu kullanım koşullarını kabul etmekle aynı zamanda, sitede yer alan "Çerez Politikası", "Mesafeli Satış Sözleşmesi" ve "Gizlilik Politikası" koşullarını da kabul etmiş olursunuz.

Bu sözleşme Akel Reklam ve Tasarım ile (aşağıda ve diğer sözleşme metinlerinde "Şirket", "Firma" veya "Biz" diye anılacaktır), "Ziyaretçi" (aşağıda ve diğer sözleşme metinlerinde "Siz", "Müşteri", "Alıcı", "Sipariş veren" veya "Kullanıcı" diye anılacaktır) arasındaki site (https://akelreklam.com) kullanım şartlarını düzenler.

https://akelreklam.com (aşağıda ve diğer metinlerde "Site" veya "Web sitesi" diye anılacaktır) web sitesi firmamızın imalatını ve satışını gerçekleştirdiği ürünler için bir katalog mahiyetindedir. Sitede yer alan ürün görselleri, satılan ürünlerin birebir fotoğrafı değil, firmamızın yaptığı üretimlere örnek teşkil etmesi için sunulmuş "numune" resimleridir. Sitemizde sergilenen numunelerin üzerinde yer alabilecek ticari marka, isim ve logoların tüm hakları ilgili marka, kurum ve kuruluşlara aittir ve sitemizde ürün teşhiri amacıyla yayınlanmaktadır. Sitemizdeki numunelerde ticari markanızın kullanıldığını düşünüyor ve numune görselinin yayından kaldırılmasını istiyorsanız, ilgili markanın hak sahibi olduğunuzu kanıtlayan resmi belgeyi de hazırlayarak bizimle iletişim kurunuz.

Kullanıcıların Akel Reklam ve Tasarım web sitesi üzerindeki yorum alanlarında, firmaya ait sosyal medya hesaplarında ve firmaya ait diğer çevrimiçi ortamlarda, küfürlü, hakaret içeren, rencide edici, kırıcı, aşağılayıcı, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, tehdit veya nefret söylemi içeren, din - dil - ırk - etnik köken - mezhep - engellilik - cinsiyet ve cinsel yönelimlere yönelik ayrımcı, Türkiye Cumhuriyeti'nin devleti ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne saldırı mahiyetinde, büyük önder Atatürk'ün manevi hatırasına ve diğer topluma mal olmuş kişilerin manevi hatıralarına hakaret niteliğinde yorumlar yapmaları ve paylaşımlarda bulunmaları yasaktır. Firmamız kendi yönetimindeki internet ortamlarında yapılan bu tür yorumları silme hakkını saklı tutar.

Akel Reklam ve Tasarım web sitesi üzerinde kendisine ait olan veya olmayan başka internet sitelerine, sosyal medya hesaplarına, reklamlara, haritalara, farklı içeriklere ve kendi kontrolünde olmayan üçüncü taraf hizmetlere/uygulamalara ait içerikler ile bağlantılar yayınlayabilir. Bu, yayınlanan üçüncü taraf içeriklerin ve bağlantıların kullanımına dair herhangi bir garantinin verildiği anlamına gelmez. Firmamızın üçüncü taraf uygulamaların içeriği ve niteliği üzerinde herhangi bir kontrolü yoktur. Üçüncü taraf bağlantılara tıklanmasından doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir. Üçüncü taraf bağlantı ve uygulamalarının kullanımından doğabilecek her türlü zarardan Akel Reklam ve Tasarım sorumlu değildir.

Akel Reklam ve Tasarım bu web sitesinin her zaman, her şartta ve sürekli olarak hatasız, doğru, kesintisiz ve güvenli yayın yapacağını garanti etmez. İş bu ve ilgili sözleşmelere ait maddelerin haksız şekilde ihlali, web sitesinin bulunduğu sunuculara bilgisayar korsanları tarafından sızılması, iletişim hatası, alt yapı yetersizliği, bilgisayar virüslerine bağlı zararlar, işlemin kesintiye uğraması ve veri kaybı gibi hususlarda Akel Reklam ve Tasarım taraf ve sorumluluk sahibi değildir.

Akel Reklam ve Tasarım sitede yayımlanan her tür hizmet, ürün, kampanya, vs. bilgiler, kullanım koşulları ile sitede sunulan diğer tüm bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, site içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar.

Akel Reklam ve Tasarım internet sitesinin genel görünüm ve tasarımı ile internet sitesinde yayımlanmakta olan tüm bilgi, resim, logo, banner, metin, ve https://akelreklam.com alan adı ile beraber erişilebilir olan tüm teknik veriler, bilgisayar yazılımları, HTML kodları, veri tabanı ve iş akış modeli de dahil tüm materyalin sahibidir. Sitede bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod, yazılım da dahil olmak üzere, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, yeniden satılamaz, başka bir bilgisayara veya sunucuya aktarılıp kullanılamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Akel Reklam ve Tasarım bu kullanım koşullarında ve diğer sözleşme metinlerinde açıkça belirtilmeyen diğer tüm yasal haklarını saklı tutar.

Mücbir sebeplerden (deprem, yangın, savaş, terörizm vb) dolayı bu web sitesinin ya firmamızın sunduğu hizmetlerin aksamasından, bu kullanım koşulları ile sitedeki diğer sözleşmelerde belirtilen taahhütlerin yerine getirilememesinden Akel Reklam ve Tasarım sorumlu değildir.

Akel Reklam ve Tasarım bu kullanım koşullarında ve sitede yer alan diğer sözleşme metinlerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler sitede yayımlandığı tarihten itibaren geçerli sayılır.

Firma ile müşteri arasındaki hukuki anlaşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Kategoriler

Özel Tasarım ÜrünlerÇelik CetvelSerigrafi BaskıYaka İsimliğiAnahtarlıkPlaketCami AvizeleriÇevirme Kutu HarfMasa İsimlikleriLazer Kesim ve KazımaAlüminyum EtiketPaslanmaz EtiketRezopal ve ABS EtiketlerLeksan EtiketAlüminyum TabelaPaslanmaz Çelik TabelaPirinç TabelaPleksiglas TabelaIşıklı Led TabelaKapı İsimliğiKapı NumarasıŞablonUyarı ve Yönlendirme LevhasıMasalıklarPleksi Broşürlük ve StandSüblimasyon BaskıAsansör EtiketiOtel ÜrünleriVestiyer NumarasıMadalya
Akel Reklam ve Tasarım 2007 © Tüm hakları saklıdır.